Pretože si to zaslúžiš <3

Milá BossBabe, 
dnes to bude o Tebe (ako by malo byť ostatne každý deň:).

V pondelok bol Medzinárodný Deň Žien a kedy ak nie teraz si zaslúžiš dopriať si.

Pretože posledný rok skúšal našu psychiku i trpezlivosť a myslím, že je čas si oddýchnuť a načerpať nové sily.

Pretože mám pocit, že niekde medzi tým upratovaním, varením, kváskovaním, cvičením a homeofficovaním sme možno zabudli na to najdôležitejšie – na SEBA. 


A tomu, milá Bossbabe, je dnes koniec:) Dnes si stredom vesmíru TY. A my s @DanyelaArt sme si pre Teba pripravili niečo, čo Ti určite celý ten rok chýbalo – Dámsku jazdu!  Jedinečný online program, ktorý Ťa bude rozmaznávať zvonku aj zvnútra. 


12 dní nabitých webinármi, kreatívnym workshopom fashion ilustrácie a úlohami dňa má len jediné poslanie – zabezpečiť, aby si sa cítila ako znovuzrodená a nabitá novou energiou. Po mentálnej aj fyzickej stránke. Popracujeme na Tvojom mindsete, nazrieme do Tvojho vnútra, odreagujeme sa počas umeleckého workshopu a hlavne – užijeme si to aj z pohodlia domova.

Navyše počas celých dvoch týždňov môžeš rátať s našou pomocou a konzultáciou. A nás myslím mňa mentálnu koučku @Cappuccino.Coach a Danielku Danyela art.
K tomu všetkému máme pre Teba prichystaný aj nabitý welcome balíček plný darčekov a prekvapení, ktorý Ti zážitok spríjemní a naladí Ťa na správnu vlnu. 


Poď si s nami dobiť baterky, zabaviť sa a popracovať na svojej mentálnej pohode. Začíname už 29.3., počet miest je obmedzený a to svoje si môžeš zarezervovať TU. A môžeš zobrať aj kamošku a užijete si to spoločne:) 


TvojeCappuccino Coach x DanyelaArt

0