Najčastejšie pýtané otázky

Ako dlho trvá dodanie tovaru?

Väčšinu produktov vyrábame priamo po zadaní Vašej objednávky a v tomto prípade, ak ide o dodanie nenaskladneného tovaru, ktorý sa vyrába, Vám dodáme do 10tich pracovných dní. Pokiaľ ste si objednali produkt, ktorý máme naskladnený, tovar je odosielaný do troch pracovných dní. Všetky objednávky sa však snažíme vyrábať a odosielať do 3-5 pracovných dní. Pri objednaní oblečenia – kolekcie Danyela art, ktorú šijeme na mieru je dodanie tovaru do 3 týždňov.

Akým spôsobom mi bude tovar doručený?

Tovar na Slovensku a do krajín Česká republika, Rakúsko a Maďarsko doručujeme prostredníctvom kuriérskej služby DPD. Do zvyšných krajín Európskej únie doručujeme tovar prostredníctvom Slovenskej pošty. Tovar si môžete taktiež vyzdvihnúť aj osobne v našom štúdiu v Bratislave na Dúbravčickej 1. V tomto prípade Vás po výrobe produktov kontaktujeme a následne si dohodneme čas osobného odberu.

Môžem tovar vymeniť za iný? Ako mám postupovať?

Tovar nám môžete vrátiť bez uvedenia dôvodu do 15tich kalendárnych dní od doručenia tovaru. Možnosť vrátenia tovaru sa však nevzťahuje na personalizovaný tovar – tovar s menom, upravenými farbami dizajnu, ilustrácií, farieb vlasov a podobne. Vrátený tovar musí byť nenosený a zabalený v originálnom obale príp. taške. Tovar nám zašlite na adresu: Daniela Pavlíková Danyela art, Agátová 7/G, Bratislava 84102 a pripojte informáciu o čísle objednávky a čísle účtu, na ktoré Vám bude zaslaná platba. V prípade iných otázok alebo problémov s tovarom nás kontaktujte emailom info@danyelaart.com.

Ako môžem zaplatiť svoju objednávku?

Na našom e-shope je možná platba platobnými kartami prostredníctvom platobnej brány STRIPE, prípadne na faktúru. Pokiaľ si zvolíte možnosť platby na faktúru, faktúra na úhradu Vám bude zaslaná najneskôr do 24 hodín od zadania zásielky.

Aké sú veľkosti oblečenia?

Tabuľku veľkostí si môžete pozrieť TU. Všetky tričká, ktoré vyrábame sú v klasickej dĺžke trička, nie ako crop top strih. Veľkosti a špecifikácie iného druhu oblečenia nájdete v popise daného produktu. Pri objednávke oblečenia – kolekcie Danyela art Vám modely ušijeme na mieru. Pri objednávke šitého oblečenia Danyela art Vás poprosíme uviesť v poznámke objednávky Vaše miery ( prsia, pás, boky a výška)

Aké tričká ponúkate?

Na výber máme dva strihy tričiek – slim fit a regular. Tričká strihu slim fit majú zloženie: 95% bavlna, 5% elastan. Tričká strihu regular sú zo 100% bavlny.

Je všetok tovar vyrábaný na Slovensku?

Produkty, ktoré potláčame objednáme od našich dodávateľov zo Slovenska ale aj zo zahraničia. V druhej časti procesu sú však produkty vyrábané na Slovensku, nakoľko potlač tovaru prebieha buď u nášho zmluvného výrobcu, alebo priamo v našom štúdiu ručne tímom Danyela art. Všetky produkty, ktoré potláčame sú pred uvedením do ponuky svedomito testované a garantujeme Vám vysokú kvalitu potlače, ale aj materiálov a strihov, ktoré máme v ponuke. V prípade otázok alebo pripomienok ku vlastnostiam produktu nás kontaktujte emailom na info@danyelaart.com.

Sú u Vás možné množstevné zľavy?

Pri väčšom odbere tovaru nás pre množstevnú zľavu kontaktujte emailom na info@danyelaart.com. Taktiež ponúkame množstevnú zľavu pri dizajnoch tričiek na rozlúčku so slobodou – svadobné motívy. Ak si túto zľavu chcete uplatniť, pri objednávke tohto tovaru prosíme zaškrtnite PLATBU NA FAKTÚRU.

Dá sa u Vás objednať aj tovar s vlastnou ilustráciou/dizajnom?

Túto možnosť si prezistite emailom na info@danyelaart.com, kde Vám budeme vedieť poskytnúť odpoveď podľa aktuálneho harmonogramu autorky dizajnov Danyela art. Niektoré dizajny Vám však vieme doplniť o určité prvky alebo text po dohovore emailom. Personalizácia alebo grafické doplnenie dizajnu je nacenená podľa požiadaviek a podľa aktuálneho cenníka grafických služieb.

Čo je to LIVE SKETCHING?

Live sketching je v preklade KRESLENIE NAŽIVO. Naša Danyela art je počas určených hodín k dispozícii v štúdiu alebo na inom mieste, kde kreslí naživo každého, kto sa príde nakresliť, alebo si na akciu zaregistruje termín kreslenia. Portrét, ktorý Vám Danyela art vytvorí je v štýle fashion ilustrácie a kreslenie trvá cca 15 minút. Portrét Vám je následne zaslaný na mieste emailom, alebo v niektorých prípadoch odovzdaný na výkrese.

Nakoľko Danyela art nemá kapacitu prijímať množstvo personalizovaných zákazok, tento LIVE SKETCHING je výbornou príležitosťou k získaniu vlastného fashion portrétu od Danyela art. Najbližšie LIVE SKETCHINGY a miesta, kde sa Danyela art bude nachádzať nájdete aktualizované TU. Ak si chcete na LIVE SKETCHINGU rezervovať termín kresby, zašlite email na info@danyelaart.com

Aký je rozdiel medzi WORKSHOPOM fashion ilustrácie a KURZOM kreslenia?

Workshop fashion ilustrácie je krátky troj až štvorhodinový kurz, kde si účastníčky pod vedením Danyela art vytvoria vlastnú fashion postavičku. Tento event je ideálny ako zažitkový darček. Workshop je ideálnym jednorazovým odreagovaním pre ženy, v cene je pohostenie, welcome drink, fotopriestor a v najdôležitejšom rade módna kresba. Viac informácií a najbližšie termíny workshopov nájdete TU. Kurz kreslenia je 6-týždňový kurz, ktorý prebieha raz do týždňa vo večerných hodinách a na tomto kurze prechádzajú účastníčky základné druhy a techniky kresby. Tento kurz nie je zameraný len na fashion ilustráciu ale na kresbu všeobecne. Viac informácií a najbližšie termíny kurzov nájdete TU.

0