Obľúbený WORKSHOP FASHION ILUSTRÁCIE s Danyela art je tu v novom šate!

Prispôsobili sme sa aktuálnej modernej dobe a pre všetkých, ktorí sa nemôžu zúčastniť workshopov Danyela art naživo, sme pripravili ONLINE WORKSHOP FASHION ILUSTRÁCIE, ktorý si budete môcť vychutnať z pohodlia vášho domova!

Čo je na tomto workshope iné ako na klasickom workshope?

Vôbec nič!

Okrem toho, že sa nestretneme osobne, ale cez obrazovky, dostane každý účastník všetko potrebné k absolvovaniu tohto workshopu – vstupnú taštičku s kresliacimi potrebami, darčekom od Danyela art, darčekmi od našich partnerov a sladkú maškrtu.

A čo je na tomto workshope najlepšie? Tento workshop môže absolvovať úplne každý bez ohľadu na to, kde sa práve nachádza.

Čo je WORKSHOP FASHION ILUSTRÁCIE a ako prebieha?

Ide o interaktívny a kreatívny workshop na získanie skúseností s tvorbou fashion ilustrácie. Ponúkame Vám príjemné odreagovanie sa od každodenných starostí, antistresový čas pri tvorbe vlastného módneho portrétu. Workshop je určený pre úplných začiatočníkov aj mierne pokročilých, nakoľko počas celého procesu vám je poskytnutá pomoc autorky. Podľa špeciálneho postupu podľa Danyela art si na workshope – krok po kroku – vytvoríte vlastné umelecké dielo.

Čo zahŕňa cena workshopu

 • cena za jednu osobu
 • účasť na online workshope fashion ilustrácie pod vedením ilustrátorky Daniely Pavlíkovej
 • uvítací balíček s darčekom Danyela art a od našich partnerov
 • súčasťou balíčka sú KRESLIACE POMÔCKY POTREBNÉ NA TVORBU fashion portrétu vrátane špeciálnych ilustrátorských fixiek, s ktorými budeme na workshope pracovať
 • práca s náčrtom, proporciami tela
 • “oblečenie” postavičky
 • kresba vlastného portrétu
 • získanie nových zručností a skúseností s kreslením
 • k dispozícii špeciálne ilustrátorské pomôcky na kreslenie a tvorbu
 • tématické sladké pohostenie od Taky maly kolac – taktiež súčasťou balíčku
 • konzultácia s autorkou počas workshopu

Online FASHION ILLUSTRATION WORKSHOP

4.3.2023, 10:00

Aby bol náš online workshop čo najidentickejší s tým osobným, odporúčame sa v deň workshopu aj príjemne obliecť, zvoliť si svoj obľúbený outfit, pripraviť si obľúbený drink a už si len užívať 2-3 hodiny tvorby s našou Danielkou.

Ak doma máte kresliace pomôcky, prípadne máte skúsenosti s tvorbou, je možné si tento workshop zakúpiť aj bez VSTUPNÉHO BALÍČKA a potrebné veci vám budú doručené elektronickou formou.

Na výber máte dva cenové typy absolvovania workshopu – SO VSTUPNÝM BALÍČKOM darčekov a pomôcok ku kresleniu, alebo absolvovanie workshopu BEZ BALÍČKA A POMÔCOK od nás. Druh workshopu, o ktorý máte záujem si odkliknite v možnostiach „produktu“.

Po prijatí objednávky a platby Vám budú zaslané informačné emaily s ďalšími inštrukciami a dôležitými informáciami. Za workshop prijímame platbu vopred. 100% storno a zrušenie účasti nie je možné.

 

Workshop bude sprístupnený len prihláseným účastníkom, ktorí si ho objednajú ako produkt. Balíčky k workshopu budú zasielané 2-3 dni pred konaním workshopu kuriérom.

0