Danyela art

Danyela art je slovenská fashion ilustrátorka a dizajnérka.

Ústredným motívom jej tvorby je módna ilustrácia a produktová ilustrácia tvorená v jedinečnom štýle autorky.
Danyela art ponúka propagačné ilustrácie, dizajny a vizuály pre firmy, módne značky a rovnako participuje na príprave reklamných kampaní, tlačových konferencíí, eventov.

Medzi našich klientov patria značky a projekty ako Miss Slovensko, Gosh Copenhagen, Inštitút estetickej medicíny IEM, IEM SPA, kozmetika ála Palla, Eurovea Fashion Forward, La Donuteria, Reebok, ESET, Kik, ČSOB Leasing, EMMA, Eva hriešne dobrá, Evita magazín, Forbes a ďalší klienti v zahraničí ako Albatros Media, Batiste, magazín COSMO girl, influencerka Carmen Mercedes – @carmushka, influencerka Lindsi Lane – @lindsilanestyle, Beverly Hills BOSS – Nicole Rodriguez.

Danyela art organizuje aj kreatívne a módne workshopy fashion ilustrácie pre verejnosť aj firmy. Rovnako ju stretnete aj na spoločenských akciách a eventoch pri “live sketchingu”, ilustrovaní módnych portrétov naživo.

Danyela art ponúka aj vlastné kolekcie a línie oblečenia, darčekové a interiérové doplnky. Línia oblečenia Danyela art je šitá pre všetky ženy ktoré sa chcú cítiť krásne a pohodlne. Oblečenie je navrhované na praktické využitie k príležitostiam ale aj na bežný deň. Hlavnou myšlienkou nie len pri kolekcii oblečenia ale aj kolekciách tričiek a dizajnových produktov ako sú hrnčeky a kryty na telefóny je zahraničný pojem „GIRLBOSS“, teda úspešná mladá žena. Danyela art inšpiruje a motivuje.

0