MISS SLOVAKIA 2018 press conference

MISS SLOVENSKO 2018 očami Danyela art

Pred týždňom sme oficiálne privítali novú finálovú 12tku najprestížnejšej súťaže krásy Miss Slovensko 2018 a tak sa odštartoval tohtoročný maratón projektu. Aj tento rok som sa podujala na spoluprácu s Miss Slovensko v roli oficálneho dodávateľa a už sa veľmi teším na moje osobné stretnutie s finalistkami. Danyela art, totižto, aj tento rok pripraví pre dievčatá kreatívny workshop fashion ilustrácie so všetkým krásnym a sladkým, čo na mojich workshopoch nesmie chýbať. Okrem iného budem striehnuť na všetky aktivity, ktoré počas príprav na finále absolvujú a budem skicovať všetko, čo ma osloví, čo budem pokladať za krásne. A krásy, tej veru v tohtoročnej zostave nechýba.

miss2018

Možno ste už postrehli fotodokumentáciu z tlačovej konferencie, ktorá sa konala 1. februára v bratislavskom hoteli DoubleTree by Hilton. Poďte sa so mnou tentokrát pozrieť na finálovú 12tku okom fashion ilustrátora.

missIG

Niektorí sa teraz možno pýtate, prečo dievčatám na ilustrácii chýbajú ústa. Nakoľko v umení a fashion ilustrácii je dovolené čokoľvek, v tomto prípade som sa týmto gestom rozhodla naznačiť to, že tieto krásne slečny ešte nepoznáme, ešte sa nám ukážu počas príprav v rôznych situáciách, ešte si získajú naše sympatie, nakoľko sú pred nimi ešte tri mesiace príprav na veľké finále.

Dievčatá, ako každý rok, predstavila pôvabná riaditeľka súťaže Karolína Chomisteková. O ich vizáž sa postaral, ako ináč, tím vizážistov z Gosh Copenhagen, hairstylistov zo štúdia Pierot. Styling mal na starosti Alexander Lindov a celú tlačovú konferenciu zdobili krásne boxy ruží od našich obľúbených Le Diamant Rose.

Poďme teda na finálovú zostavu pre rok 2018:

 

miss1

 

1.Dominika Grecová, Humenné

2. Radka Grendová, Revúca

3. Katarína Molčanová, Valaská

4. Frederika Chovancová, Levoča

 

miss2

 

 

5. Zuzana Liščinská, Košice

6. Diana Olvecká, Banská Bystrica

7. Jasmina Tatyová, Trnava

8. Nicole Hromkovičová, Bratislava

 

miss3

9. Katarína Darášová, Stupava

10. Rebeka Barboráková, Soblahov

11. Katarína Očovanová, Hriňová

12. Jana Kadvanová, Galanta

Ako sa vyjadrila samotná riaditeľka súťaže, Karolína, medzi finalistkami nechýba pestrosť, či už vo výzore, veku, v skúsenostiach s modelingom, a samozrejme, medzi dievčatami nájdeme aj predstaviteľky všetkých kútov Slovenska.

Dajte mi vedieť, ak máte svoje favoritky, čo si o tohtoročnom výbere myslíte vy, a taktiež, čo vravíte na ilustrovaný vizuál dievčat v mojom podaní.

Buďte prví pri tvorbe mojich nových vizuálov a ilustrácií aj v spolupráci s Miss Slovensko. Sledujte @danyelaart na Instagrame, alebo Facebooku a nič vám neujde.

Zatiaľ je to odo mňa všetko, vidíme sa nabudúce.

Vaša Daniela

miss2018finalist

0