Christmas gifts ideas

Vianočné šialenstvo je tu a ja som si pre vás pripravila menší výber darčekov, ktoré by potešili mňa, ktoré mám a rada by som ich odporučila. Taktiež som tento výber zostavila aj pre naše polovičky, našich priateľov, ktorí, ako som si všimla, svedomite zháňajú pre svoje polovičky darčeky, ktoré by ich potešili. A teda tu je taký menší zoznam vecí, ktoré ak zaobstaráte pre seba, alebo ak dostanete od svojich blízkych, určite doplnia miesto v „must have“ zozname pre túto sezónu a aj tie ďalšie.

christmasgiftsfinal

 

  1. Paletky očných tieňov NAKED 3 a MODERN RENAISSANCE od ANASTASIA Beverly Hills

christmas1

 

Nebudem sa tváriť, že je to len zoznam pre vás, ale sčasti je to aj list Ježiškovi odo mňa. Popravde sa až teším, ako dobre Ježiško bude vedieť nájsť všetky darčeky, keď doplním aj linky, kde ich kúpiť. A to sa veru na papier niekedy napísať nedalo.

Takže môj momentálny objav je paletka očných tieňov od Anastasia Beverly Hills. Líčila som nimi Gabiku na našom poslednom fotení kolekcie #BORNTOHUSTLE a mne sa veru pozdávali ešte viac ako NAKED. Majú v sebe aj hnedé ale aj červené a bordové tiene spolu s perleťovými a jemnými, čo mne veľmi vyhovovalo a o pigmentácii nevravím. Tieňe Modern Renaissance si objednávam z Holandska, ale neviem o iných dostupnejších stránkach pre nás. Paletky NAKED od Urban Decay sú dostupné v predajniach Douglas a uviedla som sem paletku NAKED 3, nakoľko sa mi páčia práve jej odtiene farieb. Myslím teda, že ak zbehnete práve do predajne Douglas a uchmatnete niečo od Urban Decay, určite sa poteší.

 

2.  WATTS UP! Benefit highlighter

christmas6

Na highlightery od Benefitu sledujem u zahraničných beauty vlogeriek veľké ovácie a práve tento Watts up! je nový highlighter, ktorý je chutný aj dizajnovo. Značka Benefit je sama o sebe veľmi hravá, originálna ale aj kvalitná. Dostanete ju opäť v predajniach Douglas. Možno chlapov zaskočia vyššie sumy za jednotlivé produkty, skúste ich však upozorniť na fakt, že je to investícia do kvality a na dlhšiu dobu. Ehm…

 

3. Parfumy GUCCI BLOOM a GABRIELLE CHANEL

christmas9

Parfémy. Toto je nekonečný príbeh, viem. Viem aj to, že tých flakónov je tak tisíc, ktoré sú krásne, krásne voňavé a verte mi, ja by som chcela prekresliť všetky. Ale mňa chytila za srdce kvetinová vôňa od GUCCI, ktorú som si nedávno zaobstarala vo Fann parfumérii v chutnom darčekovom balení s vôňou do kabelky grátis. Popri skúšaní iných vôní som sa dostala k novej GABRIELLE CHANEL, ktorú som mimochodom kreslila medzi motívy novej kolekcie bez toho, aby som ju ovoňala. A teda pred tým, ako som vykročila k pokladni s vôňou GUCCI BLOOM, striekla som si GABRIELLE a ostala som uchvátená. Toto je totiž moja najnovšia vôňa na zozname, nakoľko som z predajne odišla s trochu lacnejšou vôňou od GUCCI. Mimochodom, v novej kolekcii Danyela art nájdete aj tričko s flakónom GABRIELLE CHANEL a stojí len 30 eur. Juchú.

 

4. Dekoratívna kozmetika GOSH COPENHAGEN

christmas8

Nakoľko so značkou GOSH COPENHAGEN Slovensko už dlhšie spolupracujem a mala som aj možnosť podielať sa na tvorbe vizuálov ich poslednej kampane jeseň/zima 2017, s produktami od nich mám skúsenosti. A to len dobré. Väčšinu mojej kozmetickej taštičky tvoria práve produkty od GOSH. Na obrázku vidíte práve tie, ktoré veľmi rada a takmer na dennej báze využívam a ktoré určite odporúčam ako „must have“ pre každú make-up lover.

STROBE`N GLOW KIT – 001 Highlight – Úžasná paletka s krásnymi, highlightami. Nemá úplne takú prašnú textúru, ale veľmi príjemnú takmer kremovú konzistenciu a krásne vonia.

PRIMER PLUS+ SKIN ADAPTOR, CHAMELEON – Ideálny podklad pod make-up, ktorý sa prispôsobí pleti. Má jemný pigment a tento produkt je veľmi dôležitý pre každú ženu. Práve tento Chameleon odporúčam.

LIQUID MATTE LIPS, CANDYFLOSS 001 – Dlhotrvajúci matný rúž v ideálnom odtieni Candyfloss. Používam takmer denne. A mimochodom, práve tento rúž dostanete ZDARMA, ak si na eshope www.goshcph.sk urobíte objednávku nad 50 eur a spolu s rúžom máte aj poštovné zdarma.

COLOUR CORRECTOR KIT – paletka korektorov na upravu nedokonalostí na pleti pred nanášaním make-upu. Na kruhy pod očami, akné a pod. Príjemná textúra, praktická malá paletka do kabelky.

LIFT & HIGHLIGHT pencil – obojstranná ceruzka – na jednej strane matná, na druhej highlightová. Tento produkt si pochvaľoval na uvedení produktov aj Lukáš Kimlička a ja odporúčam tiež.

BROW SHAPE & FILL – ceruzka na obočie s tieňmi na obočie v jednom. Na jednej strane ceruzka, mäkká, jemná a na druhej strane je vo vrchnáčiku hnedý tieň na obočie, ktorý si nanášate hubkou. Pre mňa top praktický produkt.

 

5. FARFALLA MIA

christmas3

Čokoľvek od nich poteší každú z nás! Ja na ich stránke a ich produktoch idem oči nechať. A to stále. Dievčatá majú štýl a ich produkty sú vysoko kvalitné a vyrábané na Slovensku. Od Farfalla mia mám už pár produktov a stále nemám dosť. Na obrázku je zobrazená Candy Babypink a na stránke majú ešte aj lacnejšie varianty darčekov ako šatky, čiapky, náramky a rovnako aj tričká s dizajnom Danyela art!

 

6. GUCCI BAG

christmas10

Trošku drahšia varianta kabeliek. Hocičo od GUCCI poteší. Aj opasok. Ten je túto sezónu od GUCCIho obzvlášť in.

 

7.  Ban.do ROUGH DRAFT – Ice blue busy notes

christmas2

Chcem! Značka Ban.do bola donedávna pre nás ešte tabu, ale je možné ju kúpiť v obchode jollity.sk, čo je super. Práve tam nájdete aj oveľa viac milých malých darčekov.

 

8. PINK BARETT – Danyela art

christmas4

Tejto sezóne vládnu baretky, motorkárske a „policajné“ čiapky so šiltom. Ja som si ich rovnako veľmi obľúbila, až naozaj veľmi. A teda okrem toho, že ich určite nájdete aj vo viacerých obchodoch s oblečením, dve takéto baretky máme aj u Danyela art, tak ich skúste omrknúť.

 

9. COCO CHANEL – Lisa Chaney

christmas5

Životopisná kniha o Gabrielle alias COCO Chanel. Túto knihu už mám a okrem dekorácie do pracovne či knižnice je aj plná informácií a čítania. Poteší každú fashion ženu. Prípadne ešte odporúčam zájsť do kníhkupectva a opýtať si sekciu fashion a móda. A už len vybrať. Ja týchto fashion knižiek nikdy nemám dosť a aj od tohto Ježiška som si nejaké vypýtala.

 

10.  DANYELA ART

CHRISTMASDART

Čokoľvek od Danyela art! A to máme aj novú kolekciu a v našom eshope habadej trefných dizajnov pre každú. Pripomínam, že objednávky s dodaním do Vianoc prijímame do 15.12. Potom budú k dispozícii len darčekové poukážky na nákup v obchode Danyela art a prípadne ešte nákup naskladnených produktov.

 

11. DARČEKOVÝ POUKAZ NA ABSOLVOVANIE WORKSHOPU FASHION ILUSTRÁCIE DANYELA ART

fashionportraitgiftcard dartandgoshworkshopcard

Nakoľko máme veľký záujem o workshopy fashion ilustrácie s Danyela art, ponúkame aj darčekové poukážky, ktoré môžete kúpiť svojim priateľkám pod stromček. V januári budú nové termíny workshopov a budeme mať aj workshopy spojené s kurzom sebalíčenia od GOSH COPENHAGEN. Obdarovaná si z termínov vyberie, prihlási a už sa len bude tešiť na absolvovanie workshopu s nami. Darčekových poukážok práve na tieto workshopy sa už pár predalo a to práve pánom, ktorým ich priateľky pílili uši o workshopoch. Už teraz sa tešíme na vašu radosť pod stromčekom a následne aj na náš spoločne strávený čas! Miesta workshopov očakávajte v Bratislave, v Banskej Bystrici aj v Košiciach!

 

Možností na kúpu darčekov je milión. Skúste sa však do vianočnej nákupnej horúčky nezamotať úplne a stačí si len trochu viac všímať, čo majú blízki radi. Ak si neviete rady, čo niekomu kúpiť, ja radím darčekové poukazy, ktoré su podľa mňa veľmi výhodné, nakoľko si obdarovaný môže vybrať podľa vlastného gusta a zváženia a tak budú spokojné obe strany. Myslím, že čím sme väčší, tým sme pragmatickejší a prekvapenia a milé chvíle už nie sú len o hmotných darčekoch pod vianočným stromčekom.

Užívajte si vianočný čas čo najlepšie, ako viete.

Prajem vám krásny december.

Vaša Daniela

 

0